KONKURS NA WŁASNORĘCZNIE WYKONANĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ Z ŻYCZENIAMI W JĘZYKU ANGIELSKIM I NIEMIECKIM

Tradycyjnie w grudniu ogłoszony został konkurs na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową z życzeniami w języku angielskim i niemieckim. Jak co roku konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, wpłynęło wiele prac i każda zasługuje na uznanie. Uczniowie wykazali się ogromna pomysłowością – kartki były wykonane różnymi technikami. Dodatkową trudnością było również przygotowanie życzeń w języku obcym. Przy ocenie pracy brano pod uwagę estetykę wykonania i pomysł na kartkę, wkład pracy własnej oraz oczywiście życzenia w języku obcym i ich poprawność. Wyniki konkursu zostały opublikowane w dzienniku elektronicznym Librus.
Bardzo dziękujemy naszym młodszym i starszym uczniom, którzy w tym wyjątkowym roku przysłali nam swoje kartki świąteczne i zaangażowali się pomimo nauki zdalnej w ich przygotowanie.
Wszystkim życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć po kliknięciu na zdjęciu.

Ewa Jurzyk – Niedziółka
Małgorzata Ponikowska

Skip to content