PODSUMOWANIE KONKURSU NA WŁASNORĘCZNIE WYKONANĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ Z ŻYCZENIAMI W JĘZYKU OBCYM

Tradycyjnie w marcu ogłoszony został konkurs na najładniejszą, a co ważniejsze własnoręcznie wykonaną kartkę wielkanocną z życzeniami w języku angielskim i niemieckim. Jak co roku konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem naszych uczniów. Na pocztę konkursową wpłynęło wiele prac, wszystkie były niesamowite i każda zasługuje na uznanie. Uczniowie wykazali się ogromna pomysłowością – kartki były wykonane różnymi technikami. Dodatkową trudnością było również przygotowanie życzeń w języku obcym. Przy ocenie pracy brano pod uwagę estetykę wykonania i pomysł na kartkę, wkład pracy własnej oraz oczywiście życzenia w języku obcym i ich poprawność. Jury konkursu postanowiło ocenić ocenami celującymi wszystkie nadesłane prace.
Bardzo dziękujemy młodszym i starszym uczniom, którzy pomimo nauki zdalnej znaleźli czas na przygotowanie i przesłanie nam swoich kartek wielkanocnych.
Wszystkim życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT!
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć klikając na widoczne zdjęcie.

Ewa Jurzyk – Niedziółka
Małgorzata Ponikowska

Skip to content