Sukcesy naszych najmłodszych uczniów

Na początku marca 2021 r. w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej. Wzięło w nim udział dwudziestu uczniów z klas drugich i trzecich. Konkurs polegał na pisemnym udzieleniu odpowiedzi na 26 pytań testowych, na co przeznaczone było 55 minut. Spośród podanych do pytań odpowiedzi żadna, dwie, trzy lub wszystkie odpowiedzi mogły być prawidłowe. Uczestnicy musieli wykazać się szybkim czytaniem ze zrozumieniem, logicznym myśleniem, umiejętnością sprawnego wykonywania operacji na liczbach. Wszystkie dzieci podziwiamy za podjęcie walki z niełatwymi zadaniami konkursowymi, natomiast Mistrzom Logicznego Myślenia i Ekspertom Logicznego Myślenia, bo takie tytuły przysługują najlepszym, gratulujemy zwycięstwa.
Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
Klasa III A
Dominik Grochowski – Dyplom Lauerata (8 miejsce)
Michalina Babicz – Dyplom wyróżnienia (11 miejsce)
Klasa III C
Aleksandra Oksiejuk – Dyplom Wyróżnienia (11 miejsce)
Klasa II B
Paulina Kryczka – Dyplom wyróżnienia (14 miejsce)
Życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content