Wycieczka klas pierwszych do Julianówki

17 czerwca 2021 roku uczniowie klas 1a i 1b wybrali się na wycieczkę do Agroturystyki w Julianówce. W czasie wycieczki dzieci poznały dawne zwyczaje i tradycje polskiej wsi. Dzieci w czasie warsztatów nauczyły się wytwarzania masła i sera białego, wyplatania ozdób z siana oraz prania na tarze. Odwiedziły też mini zoo, gdzie dowiedziały się jak zajmować się zwierzętami hodowlanymi. Następnie klasy wzięły udział w koleżeńskich zawodach sportowych. Rywalizowały w takich konkurencjach jak: bieg slalomem, kozłowanie piłką, skoki przez hula-hoop, bieg w workach, przeciąganie liny. Pobyt w Julianówce zakończył się posiłkiem – kiełbaskami z grilla.
Był to wyjątkowy dzień pełen przygód.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content