Gra terenowa o świętym Stanisławie Biskupie Męczenniku dla uczniów klas I-III

W dniach 18 i 21 czerwca najmłodsi uczniowie naszej szkoły podczas gry terenowej mieli okazję poznawać patrona naszej Ojczyzny i naszego Miasta – św. Stanisława Biskupa Męczennika.
W różnych punktach naszej szkoły znajdowały się ciekawe zadania, rebusy, matematyczne i obrazkowe zagadki. Uczniowie podzieleni na zespoły, pod okiem swoich animatorów podejmowali poszczególne wyzwania. Gra miała charakter edukacyjno-integracyjny.
Rolę animatorów pełniły uczennice klasy 8a: Julianna Jastrzębska, Dominika Lis, Martyna Paszkowska, Zuzanna Serementa, Julia Smyk, Sara Suchożebrska oraz
z klasy 8b: Bartosz Gmitrzak, Karolina Goławska, Julia Gozdek.
Fragmenty zabawy uchwycili na zdjęciach uczniowie klasy 8b: Magdalena Michalak, Michał Pastuszuk.
Instruktorami w bazach byli uczniowie klasy 7b: Lena Chromińska, Malwina Mańkowska Karolina Meyer, Zuzanna Mika, Wiktoria Mroczek, Kamil Smętek, Anna Wereszczyńska, Zofia Wielogórska.
Dziękujemy dzieciom i młodzieży za wspólną, radosną zabawę i „naładowanie baterii” pozytywną energią.
Pragniemy podziękować Dyrekcji za akceptację projektu oraz umożliwienie przeprowadzenia gry.
Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy w stronę naszej wspaniałej młodzieży z klas: 7b, 8a i 8b – bez Waszego zaangażowania zabawa nie mogłaby się odbyć. Pani Oli Chojeckiej za dyspozycyjność i wsparcie, wychowawcom klas I-III za pomoc w organizacji grup, niezawodnym paniom bibliotekarkom oraz zawsze pomocnemu i życzliwemu panu Januszowi Izdebskiemu.
Organizatorzy: Małgorzata Bieluga, Ewa Bazylczuk