Klub Szkół UNICEF

Z przyjemnością informujemy, że Szkolny Klub Wolontariatu, który od stycznia podejmował różnorodne działania, związane z przystąpieniem do Szkolnego Klubu Szkół UNICEF otrzymał na koniec zasłużone podziękowanie.
Przypominamy, że uczniowie ze względu na trwająca pandemię dokonywali wpłat przez internet, za co dostali imienne certyfikaty. Zakupili prezenty bez pudła (leki, szczepionki, żywność i materiały edukacyjne) dostarczane potrzebującym dzieciom z Syrii.
W ramach podnoszenia wiedzy na temat wojny w Syrii przeprowadzone zostały konkursy, w których uczniowie:
-przygotowali konkursowe prezentacje multimedialne o wojnie w Syrii
-wzięli udział w szkolnym konkursie literackim, pisali wiersze o wojnie w Syrii.
9 czerwca odbył się w naszej szkole kiermasz ciast oraz zbiórka do puszki, w wyniku której na pomoc ofiarom wojny w Syrii wysłano 315 złotych.

Skip to content