Pożegnanie klas ósmych

Dnia 24.06.2021 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 dla klas ósmych. Akademia rozpoczęła się o godz. 15.00. Uczniowie prowadzący akademię przekazali głos Pani Dyrektor Magdalenie Olszewskiej – Silnej, tak rozpoczęła się oficjalna część spotkania. Pani Dyrektor powitała Grono Pedagogiczne, przybyłych gości, rodziców oraz uczniów. Następnie głos zabrała pani Monika Michalak Przewodnicząca Rady Rodziców, która podziękowała nauczycielom i uczniom za dwa lata współpracy oraz życzyła im udanych wakacji. Głos zabrali również przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Dawid Klimczyk – przewodniczący SU, Wiktor Duda oraz Magdalena Michalak. Następnie nadszedł moment rozdania świadectw uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i zasłużyli na wyróżnienie. Wręczono uczniom dyplomy oraz nagrody książkowe rodzicom natomiast podziękowania za owocną współpracę ze szkołą. Uczniowie klas ósmych zaproszeni zostali do wspólnego zdjęcia z wychowawcą i Panią Dyrektor. Po części oficjalnej przyszła pora na program artystyczny w wykonaniu uczniów kl. 8a oraz 8c. Młodzież pożegnała szkolę i podziękowała nauczycielom za ich wkład w wychowanie. Nie zabrakło również wskazówek na nową drogę życia. Rozbrzmiewały także piosenki pożegnalne w wykonaniu dziewcząt z kl. 8a – O. Piotrowskiej, S. Suchożebrskiej oraz M. Mokrzeckiej. Dalsza część uroczystości odbyła się w salach lekcyjnych, gdzie nastąpiło ostatnie spotkanie uczniów z wychowawcami oraz rozdanie świadectw. Nad przygotowaniem młodzieży do akademii czuwały: p. Małgorzata Ponikowska oraz p. Dorota Kondraciuk. Naszym Uczniom życzymy powodzenia w nowych szkołach.

Skip to content