Nagrodzeni i wyróżnieni w szkolnym konkursie religijnym „NASI PRZYJACIELE Z NIEBA – ANIOŁOWIE

W bieżącym roku szkolnym odbył się konkurs religijny „Nasi przyjaciele z Nieba-Aniołowie”, którego celem było pogłębienie wiary w istnienie Aniołów oraz budowanie relacji z nimi.
Uczniowie mogli spróbować swoich sił w kategoriach: plastycznej i wiedzy.
Spośród 38 barwnych, ciekawych i pomysłowych prac plastycznych, Jury w składzie: Małgorzata Bieluga, Ewa Bazylczuk, Gabriela Kmiecik, Magdalena Majewska, Joanna Mendza, Małgorzata Rudnicka postanowiło nagrodzić:
W kategorii klas 1-3 temat: „Mój Anioł Stróż”
1. miejsce – Oliwier Babicz kl. 2a
2. miejsce – Krzysztof Piekut kl. 3c
3. Miejsce – Laura Pawlak kl. 2b
wyróżnienie: Aleksandra Oksiejuk kl. 2c, Olaf Olszewski kl. 1a, Lena Najmoła kl. 2b, Adam Joński kl. 2a
W kategorii klas 4-6 temat: „Jak pomaga mi Anioł Stróż?”
1. miejsce – Anna Wróbel kl.4a
2. miejsce – Maciej Korneluk kl.4a
3. miejsce – Maja Kałandyk kl. 6a
wyróżnienie – Wiktoria Falkowska kl.6a
W kategorii klas 7-8 temat: „Historia z Aniołem ”
1. miejsce – Piotr Mączyński kl. 8a
W kategorii wiedzy o Aniołach w teście przygotowanym dla uczniów klas 4-6
1. miejsce – Wiktor Supeł kl. 4a: 37 /37
2. miejsce – Jakub Niedźwiedzki kl. 4a: 36/37
3. miejsce – Zuzanna Duda kl. 5a: 32/37
wyróżnienie: Igor Woźniak kl. 6a: 30/37
Wielkie gratulacje!!!
Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursowych zmaganiach dziękuję za zaangażowanie, gratuluję inwencji twórczej i wytrwałości w poznawaniu Aniołów.
Składam podziękowanie Julii Jastrzębskiej z klasy 8a, za wykonanie pięknej grafiki anioła wykorzystanej w projekcie dyplomu.
Życzę serdecznej przyjaźni z Aniołami oraz doświadczania z ich strony nieustannej opieki.
Małgorzata Bieluga