Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca 2021 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III. Wzięli w nim udział uczniowie klas trzecich, rodzice oraz grono pedagogiczne. W części oficjalnej zabrała głos Pani Dyrektor Magdalena Olszewska-Silna oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Monika Michalak. W uroczystej atmosferze zostały wręczone nagrody książkowe, dyplomy wzorowego ucznia, tym którzy szczególnie wyróżnili się osiągając wysokie wyniki w nauce i zdobywając miejsca w licznych konkursach pozaszkolnych. Rodzice otrzymali także podziękowania za zaangażowanie, życzliwość i współpracę. Po części oficjalnej odbyło się krótkie artystyczne przedstawienie, w którym uczniowie podziękowali nauczycielom oraz rodzicom za ich pracę włożoną w wychowanie. Na zakończenie Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia dobrego wypoczynku oraz radosnych i bezpiecznych wakacji.
Uczniów klas trzecich przygotowały panie: Anna Gadomska, Karolina Klimczyk oraz Monika Ostojska.

Skip to content