Podsumowanie konkursów czytelniczych 2020/2021

z najwspanialszymi ludźmi
minionych czasów.

Kartezjusz

21 czerwca 2021 biblioteka szkolna podsumowała konkurs na Czytelnika Roku Szkolnego 2020/2021.
Celem konkursu było promowanie i wspieranie aktywności czytelniczej, rozwijanie wyobraźni uczniów i ciekawości świata.
Czytelnikiem Roku Szkolnego 2020/2021 został Miłosz Goławski – uczeń klasy 6a.
Wspaniała dziesiątka:
1. Miłosz Goławski 6a
2. Maciej Pulikowski 3b
3. Karolina Goławska 8b
4. Wiktoria Kurowska 2b
5. Maria Smyk 4a
6. Natalia Księżopolska 2a
7. Szymon Niedziółka 6b
8. Nell Kowalczyk 2b
9. Jakub Schuetz 2a
10. Julia Smyk 8a
W roku szkolnym 2020/ 2021 prowadzono w naszej szkole na poziomach klas I-III i IV- VIII ustawiczny konkurs Najlepiej czytająca klasa. Podstawowym kryterium konkursowych zmagań była liczba wypożyczonych i przeczytanych książek.
Czytelniczą rywalizację wygrały klasy: 2b i 6a.
Uczniowie i nauczyciele bibliotekarze kierują słowa podziękowania do Pani Alicji Kruszewskiej za sponsoring konkursu i Pana Rafała Serementy za wydruk planszy – nagrody.
Nauczyciele bibliotekarze gratulują zwycięzcom, całej społeczności Jedynki życzą zdrowych i bezpiecznych wakacji.