II miejsce w konkursie „List do Taty”

Miło nam poinformować, że Jakub Niedźwiedzki, uczeń klasy 5a, zajął II miejsce w etapie okręgowym konkursu „List do Taty” i z rąk senatora RP Waldemara Kraski odebrał dyplom i nagrody.
Podsumowanie etapu okręgowego 6. edycji konkursu – 2021 odbyło się w poniedziałek 25 października 2021 r. o godzinie 10.00 w Sokołowskim Ośrodku Kultury w Sokołowie Podlaskim. Na spotkaniu wręczone zostały dyplomy i nagrody za I, II, III miejsce, wyróżnienia oraz dyplomy wszystkim dzieciom – uczestnikom konkursu.
Z naszej szkoły udział w konkursie wzięło łącznie 6 uczniów: Jakub Niedźwiedzki i Maria Smyk z klasy 5a, Sandra Zdun z klasy 5b, Szymon Ciszewski, Zuzanna Duda, Aleksander Michalak z klasy 6a.
Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas czwartych i piątych. Dzieci w czerwcu ubiegłego roku szkolnego pisały prace, w których wyrażały, kim jest i co dla nich znaczy ich tata. Konkurs od 2011 roku organizują go senatorowie we współpracy z Fundacją Cyryla i Metodego – Inicjatywa Tato.Net pod patronatem honorowym Rzecznika Praw Dziecka. Jest organizowany w okręgach wyborczych kilkudziesięciu senatorów.
Kubę do konkursu przygotowała pani Jadwiga Chomacka. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Więcej informacji tutaj.

Skip to content