IV Międzyszkolny Festiwal Piosenki pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Siedlce

17 marca 2012 roku odbył się  IV Międzyszkolny Festiwal Piosenki pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Siedlce. Został on zorganizowany we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury. Festiwal odbył się w Sali Białej, co zapewniło uroczysty nastrój i doskonałą akustykę.
Jury festiwalu w składzie:
1. pani Urszula Bałkowiec – dyrektor Królówki
2. pani Małgorzata Zielińska – nauczyciel muzyki w Państwowej Szkole Muzycznej w Siedlcach
3. pani Anna Jaroszyńska – muzyk i choreograf
4. Jakub Badurka – uczeń Królówki, laureat licznych konkursów wokalnych i poetyckich
miało ogromny problem z wyłonieniem laureatów gdyż wszyscy uczestnicy zaprezentowali niezwykle wysoki poziom wykonania utworów.
W przesłuchaniach wzięły udział dwie nasze uczennice Magdalena Rosa i Julia Jaroszczyk z klasy IIc. W kategorii szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne Julia Jaroszczyk wyśpiewała II miejsce piosenką pt: „Piosenka drewnianych lalek”.

Skip to content