Innowacje, realizowane w roku szkolnym 2020/2021

1. Z języka angielskiego „Z angielskim w świat” w roku szkolnym 2020/2021, klasa VIII a,
    prowadziły: pani Małgorzata Ponikowska, pani Dorota Alaba-Kosieradzka.
  2. Z języka angielskiego z technologią informacyjną „Zaprogramowani na językowy sukces”
    w roku szkolnym 2020/2021 w klasie VI a  zajęcia prowadziły: pani Weronika Paczuska,
    pani Małgorzata Ponikowska, pani Urszula Borkowska, pani Elżbieta Kołtuniak.
  3. Z języka angielskiego i niemieckiego „Języki obce gwarancją sukcesu” w roku szkolnym 2020/2021 w klasie VI b   zajęcia prowadziły: pani Elwira Markowska, pani Dorota Alaba -Kosieradzka, pani Ewa Jurzyk-Niedziółka.
  4. Z języka angielskiego z technologią informacyjną „Click to speak English fluently” – Technologia Informacyjno-Komunikacyjna przyszłością nauki i nauczania języka angielskiego w roku szkolnym 2020/2021, klasa IV a – prowadziły: p. W. Paczuska, p. U. Borkowska.
  5. Z języka angielskiego z elementami ekologii „Turn on ecology” w roku szkolnym 2020/2021, klasa I a prowadziły: p. W. Paczuska, p. E. Bazylczuk.