Stypendia dla najzdolniejszych

W dniu 29 marca 2012 r. 91 uczniów siedleckich szkół odebrało  z rąk Prezydenta Miasta Siedlce p. Wojciecha Kudelskiego stypendia motywacyjne. W tym gronie znalazło się 27 uczniów, którzy mogą poszczycić się sukcesami naukowymi, artystycznymi i sportowymi na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się w Urzędzie Miasta. Wzięli w niej udział stypendyści, ich rodzice, dyrektorzy i pedagodzy z siedleckich szkół. Władze miasta reprezentowane były przez Prezydenta p. Wojciecha Kudelskiego,  jego zastępców – p. Annę Sochacką i p. Jarosława Głowackiego, Przewodniczącego Komisji Oświaty Rady Miasta p. Lecha Poducha oraz Naczelnika Wydziału Edukacji p. Sławomira Kurpiewskiego, który prowadził uroczystość wręczenia stypendiów. Stypendium  Prezydenta Miasta Siedlce zostało ustanowione w celu wspierania uczniów zdolnych, którzy mogą poszczycić się osiągnięciami naukowymi, artystycznymi lub sportowymi na szczeblu regionalnym, wojewódzkim (stypendium II stopnia) oraz ogólnopolskim bądź międzynarodowym (stypendium I stopnia). Z naszej szkoły stypendia otrzymało 9 uczniów:

stypendia I stopnia:
Agata Dobosz (kl. IIIa),
Łukasz Perciński (kl. IIIa),

stypendia II stopnia:
Joanna Maria Barcińska (kl. IIIa),
Kamila Bardadin (kl. IIIb),
Izabela Belowska (kl. IIIg),
Marta Kandyda (kl. IIIf),
Wiktoria Miszczak (kl. IIIb),
Milena Musiejczuk (kl. IIIf),
Julia Wojtowicz  (kl. IIc).

Skip to content