Podziękowanie za wsparcie zbiórki darów dla uchodźców z Ukrainy

W ciągu kilku ostatnich dni od ogłoszenia zbiórki darów dla obywateli Ukrainy dwie sale lekcyjne ( nr10 i nr115) zapełniły się przekazanymi przez rodziców, uczniów i nauczycieli darami – artykułami chemicznymi, żywnością i zabawkami.

DZIĘKUJEMY  ♥ wszystkim za okazane Serce ♥  i gotowość do pomagania!

Zebrane dary zostały posegregowane przez wolontariuszki z klasy 7b w kilkudziesięciu kartonach.
Środki higieniczne przekazaliśmy we wtorek do Urzędu Miasta Siedlce, który współpracuje z miastem partnerskim Berdyczów na Ukrainie. Z kolei żywność  i zabawki odebrali przedstawiciele  Stowarzyszenia Wspólnota Polska zajmującego się pomocą Polakom mieszkającym na terenach ogarniętych wojną. Przygotowaliśmy też kilka paczek z żywnością i środkami czystości, które wraz z krótkimi listami powitalnymi zostaną wręczone nowym uczniom, którzy już w tym tygodniu pojawią się w naszej szkole.

W poniedziałek zakończyliśmy zbiórkę darów rzeczowych. Obecnie potrzebne jest wsparcie finansowe. PRZYPOMINAMY, że nasi wolontariusze, jeszcze w tym tygodniu, odwiedzą z puszką każdą klasę codziennie (od wtorku do piątku).

Liczymy na Waszą hojność.

Skip to content