Julia Cielemęcka laureatką XXVIII samorządowej edycji Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” Miasta Siedlce

Uczennica klasy VIIb Julia Cielemęcka przystąpiła w tym roku do XXVIII edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” organizowanym pod patronatem miasta Siedlce. Otrzymała ona tytuł laureata.

W tym roku do konkursu zgłoszono 9 uczniów z siedleckich szkół. 4 osoby uzyskały tytuł laureata, reszta uczestników wyróżnienia. Julia jest już 23 zwyciężczynią tego konkursu w historii naszej szkoły!

Celem Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” jest promowanie pozytywnych zachowań, działań, postaw dzieci i młodzieży oraz upowszechnianie idei młodzieżowego wolontariatu.

Gratulujemy jej serdecznie!