Loteria fantowa dla Ukrainy

Przyszedł czas, w którym nasi sąsiedzi mierzą się z koszmarem wojny. Uciekając z kraju, swoje życie spakowali w  podręczny bagaż. Przybywają do Polski by przeżyć.

W naszej szkole świetlica szkolna i Samorząd Uczniowski  zorganizowali akcję pod nazwą  „Loteria fantowa dla Ukrainy”.  Łącznie zebrano 1260 zł, co jest znakomitym wynikiem. Loteria cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów. Było dużo zabawy,  uśmiechów na twarzy i entuzjazmu. Dzięki tej akcji, zaangażowaniu nauczycieli, rodziców i uczniów możemy pomóc ludziom, którzy znaleźli się daleko od domu, od swojej ojczyzny i bez środków do życia. Wychowawcy świetlicy i opiekunowie Samorządu Uczniowskiego serdecznie dziękują wszystkim, którzy zechcieli włączyć się w zabawę i pomoc dla Ukraińców kupując choćby jeden los. Ukłony i wielkie podziękowania w stronę osób, które wsparły akcję przynosząc fanty, a także w stronę uczniów, którzy poprowadzili loterię. Pozyskane pieniądze zostaną przekazane na konto organizacji, która pomaga uchodźcom z Ukrainy.

Skip to content