„Jestem stąd” – konkurs fotograficzno-językowy

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w:

V edycji konkursu fotograficzno-językowego „Jestem stąd”.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu przez ucznia fotografii przedstawiającej wybrany element niematerialnego dziedzictwa kulturowego naszego regionu oraz zaopatrzenie jej krótkim opisem w języku polskim i wybranym języku obcym. Najlepsze fotografie zostaną udostępnione szerszej publiczności w cyfrowym albumie w Internecie. Dla autorów najciekawszych prac przewidziane są nagrody pieniężne i rzeczowe. Wszyscy uczestnicy konkursu oraz ich opiekunowie otrzymają pisemne podziękowania za udział w konkursie.

Uczniowie naszej szkoły mogą wziąć udział w dwóch kategoriach wiekowych:

• klasy I-III,
  • klasy IV-VIII.

To już V edycja tego przedsięwzięcia organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Siedlcach, MSCDN Wydział w Siedlcach we współpracy z Muzeum Regionalnym w Siedlcach oraz Fundacją Rozwoju i Edukacji „Skrzydła”.

Na Wasze prace czekamy w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 maja 2022 r.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie na stronie https://mscdn.pl/mscdn/siedlce

Regulamin V edycji konkursu „Jestem stąd”

Załącznik – Oświadczenia w przypadku ucznia niepełnoletniego