SP nr 1 Siedlce ÔÇô ­čąë III miejsce w Mi─Ödzypowiatowych Igrzyskach dzieci w mini siatk├│wce

Oczywi┼Ťcie by┼éy apetyty na z┼éoto, ale tym razem zabrak┼éo troszk─Ö zdrowia i troszk─Ö szcz─Ö┼ŤciaÔÇŽ Na fina┼é naszego regionu nasze 4-ki pojecha┼éy os┼éabione brakiem naszego ÔÇ×asaÔÇŁ Micha┼éa Talachy (choroba) oraz ┼üukasza Grodzkiego (kontuzja). Zast─ůpili ich dzielnie Wiktor Supe┼é z 5a i Igor Lemieszek z 6a. Nasi siatkarze przeszli faz─Ö grupow─ů jak burza, wygrywaj─ůc wszystkie mecze i zajmuj─ůc pierwsze miejsce w grupie B. Nast─Öpnie rozegrano p├│┼éfina┼é w kt├│rym zmierzyli┼Ťmy si─Ö z SP Marianka Mi┼äsk Mazowiecki. Po pewnym wygraniu pierwszego seta 25:12 wydawa┼éoby si─Ö, ┼╝e fina┼é mamy w kieszeni, jednak przy stanie 22:22, drugiej czw├│rce nie uda┼éo si─Ö zamkn─ů─ç drugiego seta i ca┼éego meczu na 2:0. Przeciwnicy wyr├│wnali na 1:1 i o losach awansu do fina┼éu zadecydowa┼é tie-break. Ten zacz─ů┼é si─Ö bardzo nerwowo dla naszej dru┼╝yny, gdy┼╝ po serii dobrych zagrywek Marianka odskoczy┼éa na kilka punkt├│w (8:4) i mimo ambitnej walki do ko┼äca strat nie uda┼éo si─Ö odrobi─ç. Przegrali┼Ťmy 15:12 i ca┼éy mecz 1:2. Nasi siatkarze podeszli profesjonalnie do sytuacji: szybki reset + motywacja i w meczu o 3 miejsce pewnie pokonali 2:0 siatkarzy z SP w Repkach. W finale rozgrywek po zaci─Ötym meczu 2:1 wygrywa SP 2 Garwolin.

Ca┼éy turniej sta┼é na bardzo wysokim i wyr├│wnanym poziomie, tym bardziej gratulacje dla ca┼éej ekipy z SP 1 za ambicje i walk─Ö do ko┼äca! Brawo ÔÇ×JedynkaÔÇŁ ­čĆÉ ­čĺ¬ ­čöą

Sk┼éad br─ůzowych ­čąë medalist├│w naszego regionu: Jakub Korniluk, Szymon J─Ödruszczak, Hubert Kicki, Konrad Krzewniak, Igor Plewa, ┼üukasz Grodzki, Wiktor Supe┼é, Igor Lemieszek.

Trenerzy: Adrian Potapczuk, Paweł Kuligowski

Relacja i zdj─Öcia: A. Potapczuk

Skip to content