Uliczne Biegi w rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 maja

3 maja 20221 r. uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Agnieszki Tomczyk-Gajewskiej i p. Anety Tomaszewskiej wzięli udział w biegach ulicznych z okazji 231 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, organizowanych przez Siedlecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki. Biegi rozgrywane były na terenie ARMS Siedlce, ze startem i metą na ul. Jana Pawła II.

Dziewczęta i chłopcy klas 1-3 mieli do pokonania dystans 300m; klasy 4-6 dziewczęta dystans 600m; kl. 4-6 chłopcy oraz klasy 7-8 dziewczęta i chłopcy dystans 1000 metrów. Za zajęcie miejsc od 1 do 20 przyznawano nagrody w postaci pamiątkowych koszulek.

Uczestnicy biegu: Karina Klimczyk 4a, Piotr Kamecki 3b, Amelia Strus 4a, Angelika Jerzykowska 4a, Cyprian Poławski 3b, Wiktor Wyszomierski 4a, Nikodem Wyszomierski 3a, Wiktoria Jurczuk 2a, Michalina Babicz 4a, Antonina Babicz 3a, Amelia Czarnocka 4a, Aleksandra Rodak 1a, Maksymilian Ochnik 3b.

Tekst A. Tomaszewska, foto: A. Tomaszewska i A. Tomczyk-Gajewska

Skip to content