馃彁II WIOSENNY TURNIEJ W DWA OGNIE KLAS I-III 馃彁

Ju偶 po raz drugi w naszej szkole nauczyciele wychowania fizycznego przeprowadzili wiosenny turniej w dwa ognie dla klas 1-3. Turniej rozgrywany by艂 na prze艂omie marca i kwietnia. Odby艂o si臋 6 spotka艅 z t膮 form膮 aktywno艣ci fizycznej.

Do turnieju przyst膮pi艂y wszystkie klasy z nauczania wczesnoszkolnego, wida膰 by艂o 偶e forma aktywno艣ci zaproponawana przez nauczycieli cieszy艂a si臋 du偶ym zainteresowaniem, uczniowie wykazali si臋 wielkim zaanga偶owaniem, by艂y emocje, rado艣c po zywci臋stwach ale i gorycz pora偶ek.

Rywalizajca toczy艂a si臋 systemem 鈥瀔a偶dy z ka偶dym鈥, punkty zdoby膰 mo偶na by艂o i za wygranie pojedynku ale r贸wnie偶 za zwyci臋stwo w przeci膮ganiu liny.

Ka偶da z klasy zas艂uguje na du偶e brawa, gdy偶 wszyscy uczniowie podeszli do tego turnieju bardzo profesjonalnie, wszyscy starali si臋 z ca艂ych si艂, by艂o wida膰 zaanga偶owanie i ch臋膰 zwyci臋stwa. Aktywno艣膰 fizyczna w takiej formie sprawdzi艂a si臋 po raz kolejny, by艂 pot, by艂 ha艂as, by艂a rado艣膰. Po raz kolejny, dzieki wychowawcom i nauczycielom wychowania fizycznego uczniowie najm艂odszych klas mogli swoje emocje 鈥瀢y艂adowa膰鈥 poprzez wysi艂ek fizyczny.

Trzecie miejsce przypad艂ow w udziale klasie 2a, na drugim stopniu podium rywalizacj臋 uk贸nczy艂a klasa 3a, a najlepsza okaza艂a si臋 klasa 3b.

Jednak zaznaczy膰 trzeba ze ka偶da klasa zdoby艂a punkty a najwa偶niejszy cel, czyli 鈥 nie wa偶ny jest wynik, wa偶ny jest udzia艂鈥 spe艂ni艂y wszystkie dru偶yny.

Dzi臋kujemy za super zabaw臋, gratulujemy zwyci臋zcom i zapraszamy na nast臋pn膮 edycj臋 turnieju wiosennego ju偶 za rok.

Skip to content