🏐II WIOSENNY TURNIEJ W DWA OGNIE KLAS I-III 🏐

Już po raz drugi w naszej szkole nauczyciele wychowania fizycznego przeprowadzili wiosenny turniej w dwa ognie dla klas 1-3. Turniej rozgrywany był na przełomie marca i kwietnia. Odbyło się 6 spotkań z tą formą aktywności fizycznej.

Do turnieju przystąpiły wszystkie klasy z nauczania wczesnoszkolnego, widać było że forma aktywności zaproponawana przez nauczycieli cieszyła się dużym zainteresowaniem, uczniowie wykazali się wielkim zaangażowaniem, były emocje, radośc po zywcięstwach ale i gorycz porażek.

Rywalizajca toczyła się systemem „każdy z każdym”, punkty zdobyć można było i za wygranie pojedynku ale również za zwycięstwo w przeciąganiu liny.

Każda z klasy zasługuje na duże brawa, gdyż wszyscy uczniowie podeszli do tego turnieju bardzo profesjonalnie, wszyscy starali się z całych sił, było widać zaangażowanie i chęć zwycięstwa. Aktywność fizyczna w takiej formie sprawdziła się po raz kolejny, był pot, był hałas, była radość. Po raz kolejny, dzieki wychowawcom i nauczycielom wychowania fizycznego uczniowie najmłodszych klas mogli swoje emocje „wyładować” poprzez wysiłek fizyczny.

Trzecie miejsce przypadłow w udziale klasie 2a, na drugim stopniu podium rywalizację ukónczyła klasa 3a, a najlepsza okazała się klasa 3b.

Jednak zaznaczyć trzeba ze każda klasa zdobyła punkty a najważniejszy cel, czyli „ nie ważny jest wynik, ważny jest udział” spełniły wszystkie drużyny.

Dziękujemy za super zabawę, gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na następną edycję turnieju wiosennego już za rok.