馃挭馃弮 CZW脫RB脫J LA 馃挭馃弮

Dnia 10.05.2022 na stadionie lekkoatletycznym O艣rodka Sportu ARMS w Siedlcach rodby艂y si臋 zawody w Czw贸rboju LA dziewcz膮t i ch艂opc贸w. Dziewcz臋ta z naszej szko艂y uczestniczy艂y w czterech konkurencjach : bieg na 60m, bieg na 600m, rzut pi艂eczk膮 palantow膮, skok w dal, zdobywaj膮c VII miejsce na 9 startuj膮cych szk贸艂 siedleckich.

W kategorii ch艂opc贸w udzia艂 wzi臋艂o 12 dru偶yn a nasz zesp贸艂 zaj膮艂 9 miejsce. Ch艂opcy r贸wnie偶 startowali w czterech konkurencjach : bieg na 60m, bieg na 1000m, rzut pi艂eczk膮 palantow膮, skok w dal, zdobywaj膮c IX miejsce na 12 startuj膮cych szk贸艂 siedleckich.

Sk艂ad reprezentacji: Michalina Babicz 4a, Amelia Czarnocka 4a, Weronika Lewtak 4a, Zofia Sobczak 4a, Aleksandra Oksiejuk 4c, Julia Sakowska 7c, Miko艂aj Fry艣 4a, Tobiasz Kazimierczak 4a, Filip Osypiuk 4a, Wiktor Wyszomierski 4a, Igor Lemieszek 6a, Dawid Wasiak 6a.

Serdecznie dzi臋kujemy uczniom za du偶e zaanga偶owanie podczas zawod贸w, wida膰 du偶y potencja艂 w dru偶ynie, systematyczna praca i zaanga偶owanie przynios膮 pozytywne efekty w przysz艂ych zawodach.

Gratulujemy postawy i 偶yczymy dalszych sukces贸w.

Skip to content