Lekcja z deskorolką

Dnia 16 maja 2022r dzięki uprzejmości p. Adriana Kubajewskiego licencjonowanego instruktora jazdy na deskorolce oraz właściciela szkółki CoolSkateSchool odbyły się zajęcia deskorolkowe na skate parku w Siedlcach.

W lekcji wzieły udział klasy sportowe 4a i 7c pod opieką p.E.Sławińskiej, p. A.Tomczyk-Gajewskiej oraz p. Irka Dycia.

Głównym celem było spopularyzowanie tego sportu wśród młodych osób i szukanie talentów. Uczniowie z chęcią uczestniczyli w lekcji, widać było zaangażowanie oraz zaciekawienie nową formą ruchu, który został zaprezentowany na zajęciach wychowania fizycznego. Lekcja dała nam możliwość zapoznania się ze sprzętem jakim jest deskorolka, poznaliśmy prawidłową postawę w trakcie jazdy oraz mogliśmy podziwiać pokaz trików wykonany przez p. Adriana.

tekst: I.Dyć, zdjęcia: I.Dyć, E. Sławińska

Skip to content