Piknik Bezpieczeństwa

Na terenie Zespołu Szkół nr 3 w Siedlcach został zorganizowany Piknik Bezpieczeństwa. Wydarzenie odbywa się w mieście z racji trwającego Mazowieckiego Tygodnia Bezpieczeństwa.

W pikniku uczniowie szkół podstawowych z siedleckich szkół mogli spróbować swoich sił na rowerowym torze przeszkód czy nauczyć się resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Dużym zainteresowaniem cieszyło się zadanie sprawnościowe w alkogoglach. Przy stanowisku siedleckiej policji dostępna była przejażdżka na symulatorze motocyklowym lub możliwość wykonania odcisków dłoni. Na koniec Państwowa Straż Pożarna w Siedlcach przygotowała pokaz rozcinania auta i wydobycia z niego poszkodowanego.

Naszą szkołę reprezentowała klasa 4a pod opieką p. Agnieszki Tomczyk-Gajewskiej oraz p. Ireneusza Dycia.
Organizatorem wydarzenia były: Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie i Mazowieckie Kuratorium Oświaty

tekst i zdjęcia: I. Dyć

Skip to content