Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas 4-6

Dnia 24 czerwca o godz. 9.00 w naszej szkole rozpoczęło się uroczyste zakończenie  roku szkolnego 2021/ 2022. Akademię poprzedziła Msza święta celebrowana w kościele pw. św. Stanisława BM w Siedlcach.

W obecności Pani Dyrektor Magdaleny Olszewskiej-Silnej, Pani Wicedyrektor Jadwigi  Chomackiej, grona pedagogicznego, pracowników szkoły i uczniów klas IV- VI, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, spotkaliśmy  się wszyscy razem w gmachu szkoły, by dokonać podsumowania całorocznej pracy, podzielić się sukcesami i osiągnięciami, podziękować sobie wzajemnie za współpracę, twórczy wysiłek, różnego rodzaju akcje społeczne, charytatywne, za konkursy, olimpiady, zawody sportowe, wycieczki, zawiązane przyjaźnie, przeżyte doświadczenia.

Po przywitaniu zebranych i przemówieniu Pani Dyrektor, wychowawcy poszczególnych klas wręczyli wyróżnionym uczniom świadectwa z czerwonym paskiem, nagrody książkowe i dyplomy.

Następnie uczniowie klasy 4c i 5a zaprezentowali część artystyczną, dziękując w ten sposób Dyrekcji, nauczycielom, pracownikom szkoły za poświęcony czas i zaangażowanie, cierpliwość, uśmiech i wsparcie, które pozwoliło nam z sukcesem zakończyć kolejny rok naszej nauki.

Spokojnych bezpiecznych wakacji!

Do zobaczenia we wrześniu!

Skip to content