Złoto w lekkiej atletyce

W dniu 22 maja 2012 r. na miejskim stadionie ARMS odbyła się Międzypowiatowa Gimnazjada w lekkiej atletyce. Uczniowie naszego gimnazjum pod opieką p. Iwony Lipińskiej–Milaniuk, p. Ewy Gałęzowskiej, p. Pawła Kuligowskiego, p. Mirosława Filimoniuka reprezentowali szkołę, odnosząc liczne zwycięstwa. W klasyfikacji drużynowej zarówno dziewczęta jak i chłopcy uplasowali się na I miejscu w rejonie. Natomiast indywidualnie medale zdobyły następujące osoby:
• Olga Osińska  z kl. 3g –  w biegu na 100 m –  II miejsce,
• Marcin Talacha  z kl. 3a w biegu na 100 m – I miejsce,
• Amanda Kopik  z kl. 3c – w biegu na 800 m – I miejsce,
• Kinga Kaczmarczyk z kl. 2b – w pchnięciu kulą – I miejsce,
• sztafeta chłopców 4×100 m w składzie: Tomasz Piekart  3a, Michał Soczewka 3f, Marcin Talacha 3a, Patryk Grzymała  3d – I miejsce,
• sztafeta dziewcząt 4×100 m w składzie: Olga Osińska  3g, Wiktoria Miszczak 3b, Agata Dobosz  3a, Marta Kandyba  3b – II miejsce,
• sztafeta olimpijska w składzie: Katarzyna Szwarc 3c, Amanda Kopik 3c, Magdalena Kordys 3c, Adrianna Dudarew 3c – I miejsce.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!