Finał projektu „Zdrowie”

1.06.2012r. w naszej szkole odbył się finał projektu „ZDROWIE”. Uczniowie przygotowali prace dotyczące problemu nikotyny, alkoholu oraz narkotyków. Na akademii zostały nagrodzone najlepsze prace w poszczególnych kategoriach: przemówienie, piosenka, scenka teatralna, prezentacja multimedialna i plakat.

Autorką najlepszego przemówienia została Marta Kandyba z kl. IIIB. Wyróżnienia w kategorii piosenka otrzymały klasy IE, IIC, IID oraz IIIG. Najciekawsze scenki teatralne przygotowały klasy IE, IIC, IIA i IIE. W kategorii najlepsza prezentacja multimedialna najlepszymi pracami okazały się:
• film uczennic klasy IID: Martyny Staręgi, Marty Solnicy, Oliwii Kruczyńskiej, Julii Daniluk, Aleksandry Duczek i Karoliny Grzesiuk
• film Tomasza Krzyszczaka z kl. IB
• prezentacja multimedialna uczennic klasy IIIC: Karoliny Gawdzik, Aleksandry Klimowicz oraz Magdaleny Kordys.
Nagrodzone zostały również plakaty klas IB, IF, IID, IIF, IIIC, IIID i IIIF.

Gratulacje należą się również uczniom którzy wzięli udział w  konkursie i najlepiej napisali test dotyczący segregowania odpadów: Latfie Akubalti, Emilii Gnat i Grzegorzowi Tomaszewskiemu.

Finał projektu uświetnił swoim występem zespół „Dziś nie gramy”, do którego należą uczniowie klasy IIIA, Emir Alaw oraz Jakub Joński. Projekt „ZDROWIE” został zakończony meczem siatkówki uczniowie kontra nauczyciele. W reprezentacji uczniów zagrali chłopcy z klasy IIIC: Adam Kaniewski, Michał Szulawa, Miłosz Bieliński, Maciej Jakimiak, Jakub Gorzkowski, Damian Rytel, Konrad Turos. Nauczycieli reprezentowali: p. Ewa Gałęzowska, p. Henryk Szyszko, p. Sławomir Strus, p. Paweł Kuligowski, p. Ireneusz Dyć i p. Mirosław Filimoniuk. Mecz zakończył się wygraną Uczniów 2:1. Szkolnym koordynatorem Projektu „ZDROWIE” były p. Anna Nowak i p. Agnieszka Walesiak. Imprezę prowadzili Wiktoria Bagińska i Łukasz Perciński.

Skip to content