Pasowanie na świetliczaka

5 października w naszej świetlicy odbyła się ważna uroczystość. Było to pasowanie na świetliczaka. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie klasy I A i klasy I B. Dzieci miały za zadanie udowodnić, że nadają się do naszej świetlicowej gromady. Na uczestników czekało kilka zadań. Dzieci bawiły się w głuchy telefon, ale nie było to łatwe zadanie, bo hasła to łamańce językowe. Kolejne zadanie to próba wiedzy, nasi nowi uczniowie odpowiadali na różnorodne zagadki. Najtrudniejsza, a jednocześnie najbardziej zabawna była próba uśmiechu, w której uczniowie musieli zjeść kawałek cytryny nie grymasząc przy tym i pokazując zadowoloną minę. Uczestnicy z powodzeniem przeszli wszystkie próby. Po uroczystym ślubowaniu dzieci otrzymały słodki upominek oraz wykonane własnoręcznie zakładki do książek. Nowym świetliczakom życzymy samych przyjemnych chwil spędzonych w świetlicy szkolnej.

Skip to content