Dyktando na Święto Edukacji Narodowej

Z okazji Święta Edukacji Narodowej Portal  Dyktanda.pl zaprasza wszystkich, a w szczególności Nauczycieli i Uczniów, na specjalne dyktando z nagrodami!

Dyktando odbędzie się oczywiście 14.10.2022 r. Zostanie rozegrane w 100% online, a więc do udziału niezbędny będzie komputer podłączony do internetu. Istotne jest także, aby mieć możliwość skorzystania ze słuchawek lub głośników, ponieważ będzie to dyktando ze słuchu. Takie, jak na szkolnej lekcji!

Dyktando będzie dostępne do rozwiązywania między godziną 18:00 a 19:00. Nagranie, stanowiące treść dyktanda, będzie można dowolnie zatrzymywać i przewijać, a więc każdy będzie mógł dopasować prędkość do swoich możliwości.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów wydarzenia oraz do zapisania się na Dyktando na Święto Edukacji Narodowej. Wystarczy kliknąć “Zapisz się do konkursu” na poniższej stronie:

https://dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-edukacji-narodowej-2022?audio=1

Regulamin TUTAJ

Warto wcześniej poćwiczyć, aby osiągnąć dobry wynik, ponieważ organizatorzy przewidzieli nagrody! Powodzenia!

Skip to content