Kolejny sukces naszej uczennicy Izy Belowskiej

Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy IIIg otrzymała tytuł laureatki w Ogólnopolskim XVIII Samorządowym Konkursie Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Przypominamy, że wcześniej otrzymała taki tytuł na szczeblu miejskim i jako przedstawicielka Siedlec reprezentowała nasze miasto w ogólnopolskim finale, który odbył się w Białymstoku. Tytuł taki otrzymują młodzi wolontariusze, którzy ze szczególnym zaangażowaniem pomagają osobom potrzebującym oraz podejmują  działania na rzecz rozwoju społecznego. Jest to szczególnie prestiżowa nagroda, bo otrzymuje ją tylko ośmiu najlepszych wolontariuszy z całej Polski. Izę do konkursu przygotowały p. Agnieszka Karpińska  i p. Bogumiła Panufnik.
Iza otrzymała też w niedzielę medal Świętego Brata Alberta za szczególną pracę na rzecz Domu Opieki „Społecznej nad Stawami”. Taki sam medal za pomoc wolontariuszy i wieloletnią współpracę z tą instytucja otrzymała jedna z opiekunek Młodzieżowego Wolontariatu p. Agnieszka Karpińska.
Gratulujemy jeszcze raz uczennicy i opiekunom Młodzieżowego Wolontariatu!

Skip to content