Wyróżnienie w konkursie recytatorskim

Miło nam poinformować, że Zuzanna Duda uczennica klasy 7a, zdobyła wyróżnienie w XX Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Karola Wojtyły – Jana Pawła II. Przesłuchania recytatorów odbyły się 17 października w Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach. Komisja w składzie: Sylwia Flis – aktorka, Katarzyna Szczepaniak – polonistka, logopeda, instruktor teatralny, ks. dr Jarosław Oponowicz – proboszcz parafii Św. Jana Pawła II, wysłuchała 28 recytatorów. Naszą szkołę reprezentowali także: Nadia Brzost i Kamil Zalewski z klasy 8a. Zuzannie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Uczniów do konkursu przygotowały panie polonistki: p. Jolanta Batok i p. Małgorzata Jaroszczyk.

Szczegółowe informacje o konkursie i galeria zdjęć znajdują się na stronie organizatora:

https://mok.siedlce.pl/Galeria/Konkurs-Recytatorski-Poezji-i-Prozy-Karola-Wojtyly–Jana-Pawla-II-Slowo—dar-i-tajemnica,679

Skip to content