Gala Rodacy Bohaterom

W czwartek, 27 października 2022r., opiekunki Szkolnego Klubu Wolontariatu pani Agnieszka Karpińska i pani Małgorzata Jaroszczyk uczestniczyły w Mazowieckiej Gali Rodacy Bohaterom, która odbyła się w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim. Podczas podniosłej uroczystości, w której uczestniczyli: członkowie Stowarzyszenia Odra – Niemen, kombatanci, przedstawiciele władz samorządowych, instytucji i podmiotów gospodarczych, szkół, przedszkoli, wojska i policji, nauczycielki naszej szkoły odebrały dyplom i podziękowanie za wsparcie akcji ,,Rodacy Bohaterom” oraz za podejmowane działania na rzecz naszych Rodaków z Kresów Wschodnich.

Dziękujemy Dyrekcji szkoły za możliwość przeprowadzenia zbiórek w latach 2021- 2022. Nauczycielom i uczniom (głównie obecnym absolwentom) za wszystkie dary przekazane dla Polaków mieszkających na Kresach.

Agnieszka Karpińska i Małgorzata Jaroszczyk

Skip to content