Barwy Jesieni w edukacji wczesnoszkolnej

Szkolny konkurs plastyczny „Barwy Jesieni” został rozstrzygnięty. Celem konkursu było kształtowanie i rozwój wrażliwości na wyobraźnię i zagadnienia plastyczne.

Wpłynęło bardzo dużo przepięknych prac. Jury oceniło wysoki poziom prezentowanych prac, pomysłowość, ciekawe i twórcze wykorzystanie różnorodnych technik artystycznych.

Uroczyste podsumowanie konkursu oraz wręczenie dyplomów i nagród odbyło się 10 listopada 2022 roku.

Lista zwycięzców i wyróżnionych:
• Marcjanna Biały- kl.1b,
• Valeriia Novytska- kl.2b
• Alan Zagańczyk- kl.3b
• Zuzanna Zduniak- kl.1b
• Aleksandra Rodak- kl.2a
• Amelia Wąsowska- kl.3b
• Maja Krupa- kl.1b
• Franciszek Piekut- kl.2b
• Wiktoria Jurczuk- kl.3a
• Filip Czarnocki kl.1a
• Anastazja Byszewska kl.1b
• Szymon Szaniawski kl.3b
Koordynatorzy dziękują wszystkim uczestnikom, którzy włożyli wiele starań w przygotowanie prac i zaprezentowanie swojej twórczości.

Zapraszamy do oglądania wystawy pokonkursowej zorganizowanej na korytarzu szkolnym. Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w kolejnych konkursach!
Paulina Hardej

Monika Ostojska