IV miejsce w międzyszkolnych zawodach w unihokeja dziewcząt

W dniu 18.11.2022 drużyna dziewcząt SP 1 w kategorii dzieci pod opieką p. Agnieszki Tomczyk-Gajewskiej rozegrała turniej unihokeja organizowany przez Szkolny Związek Sportowy.

Zawody rozegrano na sali gimnastycznej SP 9, w których wzięło udział 8 szkół z Siedlec, podzielonych na 2 grupy. Dziewczęta rozegrały udany mecz z SP 12 uzyskując wynik 2-0, kolejnym pokonanym zespołem było SP 10 również uzyskały wynik 2-0, natomiast z SP 8 zremisowały 0-0 i tym samym awansowały do finału.

W finale dziewczęta grały z SP 9 o 3 miejsce, w którym zaważyła ilość celnych strzałów karnych w dogrywce, gdzie SP 9 pokonało SP 1 tylko 1 strzałem celnym. W konsekwencji zawodniczki z naszej szkoły uplasowały się na IV miejscu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych latach.

Tekst i zdjęcia: A. Tomczyk – Gajewska

Skip to content