Dwa ognie – rozgrywki miejskie

W dniu 28 listopada na obiektach Agencji Rozwoju Miasta Siedlce odbyły się międzyszkolne rozgrywki klas młodszych w „Dwa Ognie”.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 4a i 4b, pod opieką p. Ewy Sławińskiej i p. Ireneusza Dycia.

Rozgrywki grupowe rozgrywane były na obiektach sportowych miasta Siedlce. Niestety pomimo dużego zaangażowaniu uczniów, dobremu przygotowaniu taktycznemu oraz wrodzonej i wypracowanej sprawności fizycznej dwa pojedynki w naszej grupie nieznacznie przegraliśmy z SP9 oraz SP3 co niestety nie dało nam awansu do turnieju finałowego.

Pomimo niepowodzenia, podkreślić trzeba, że uczniowie walczyli jak lwy, nauczciele zdzierali gradło, a sukces był na wyciągnięcie ręki. Zdobyte doświadczenie podczas zawodów daje nam możliwość odnosić zwycięstwa podczas następnych turniejów tego typu.

Dziekujemy za zaangażowanie oraz życzymy dalszych sukcesów w reprezentówaniu barw SP1.

Tekst i zdjęcia: I. Dyć

Skip to content