Kiermasz Bożonarodzeniowy

W tradycji naszej szkoły zapisało się już kilka charakterystycznych wydarzeń. Jednym z nich jest z pewnością kiermasz świąteczny, organizowany przez wychowawców świetlicy. Odbył się on w dniach  od 5 do 9 grudnia. Poprzedzające kiermasz dwa tygodnie obfitowały w ciężką pracę włożoną w przygotowania. Uczniowie, przy wsparciu wychowawców świetlicy, tworzyli ozdoby bożonarodzeniowe: stroiki, wieńce, bombki i zawieszki. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, rodziców i nauczycieli. Ukłony i wielkie podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania kiermaszu oraz tym, którzy zakupili ozdoby bożonarodzeniowe. Pozyskane pieniądze w kwocie 2065 zł  przeznaczone zostaną na akcję charytatywną dla chorującej na nowotwór matkę uczniów naszej szkoły (1000 zł) oraz doposażenie świetlicy.