Święta Bożego Narodzenia tuż tuż…

Wszyscy kochają Święta Bożego Narodzenia. To „najbardziej ciepły”, magiczny czas. Grudniowy kalendarz stanowił inspirację dla twórczości wychowanków naszej świetlicy. Najwięcej radości sprawiły uczniom zajęcia plastyczno – techniczne, podczas których wykonywali świąteczne ozdoby. Wspólnie ubraliśmy choinkę, wykonaliśmy różnorodne dekoracje świąteczne. W trakcie zajęć muzycznych dzieci  śpiewały świąteczne piosenki oraz kolędy. Każde z tych zajęć oraz świąteczne dekoracje, które stanowiły bogactwo twórczych pomysłów dzieci wprowadziły wychowanków świetlicy w świąteczny nastrój i przypomniały o tym, że długo wyczekiwane Święta Bożego Narodzenia już wkrótce nadejdą i  sprawią nam wiele radości, a także  dostarczą  niezapomnianych chwil.

Tekst i zdjęcia: Monika Kulicka

Skip to content