Wycieczka do Mandorii klasy IVB

19 grudnia 2022r. klasa IVb z opiekunami: p. Barbarą Kacprowską i p. Agnieszką Sollich udała się na wycieczkę do MANDORII – miasta przygód.

Mandoria to park rozrywki dla całej rodziny. Znajdują się tu zarówno atrakcje dla małych dzieci, jak i starszych odkrywców ale również dla dorosłych. Rozrywka w Mieście Przygód jest bardzo zróżnicowana. Na pierwszy plan wysuwają się atrakcje: karuzele, roller-coastery, rowerki wodne czy zjeżdżalnia. Każdy może przyznać, że jest to coś więcej niż wesołe miasteczko bądź park z przejażdżkami. W Mieście Przygód atrakcje są naturalną częścią całego miejsca – miasta ze swoją historią i stylem. Ten tematyczny park jest miejscem atrakcji dla najmłodszych i tych nieco starszych, które zostało dopracowane pod każdym kątem. Oprócz głównych atrakcji i licznych gier zręcznościowych, dzieci mogły skupić się na odkrywaniu tajemnic Mandorii, a w międzyczasie udać się po przekąskę do Abu Cafe czy Tawerny Trzy Dzwony. Po drodze spotkaliśmy św. Mikołaja i Śnieżynkę. W świątecznej scenerii bawiliśmy się do upadłego. Aż kręciło się w głowie. Każdy kupił sobie pamiątkę i szczęśliwie wróciliśmy do domu.

Tekst: Agnieszka Sollich

Skip to content