Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora PG1

W dniu 29.09.2012 nauczyciele wychowania fizycznego naszej szkoły – p. Paweł Kuligowski i p.Ireneusz Dyć zorganizowali Międzyklasowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora PG1.
W turnieju uczestniczyło 8 drużyn występujących w dwóch grupach, po 4 zespoły każda:
II D

Każdy z meczów trwał 2 x 5 min, a do finałów awansowały po dwie  najlepsze drużyny w grupie. W meczu o trzecie miejsce zwyciężyła klasa III C, która po pasjonującym pojedynku pokonała klasę I C.
Zwycięzcami turnieju okazała się klasa III G w składzie: Sebastian Flanczewski, Bartosz Cabaj, Grzegorz Dudzik, Artur Hermanowicz, Patryk Kobyliński, Patryk Malewicki, Maciej Sisik, Cezary Tarkowski, Michał Zin, która po emocjonującej grze pokonała klasę II D w stosunku 3:0.
Pierwsze trzy drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a puchar dla zwycięskiego zespołu ufundowała i wręczyła Dyrektor PG1 – pani Magdalena Olszewska-Silna.

Wszystkim startującym serdecznie dziękujemy.
Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w następnych turniejach.