Otrzęsiny klas pierwszych

3.10.2012 r. w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Impreza była prowadzona przez uczennicę klasy III D, Martynę Staręgę, oraz ucznia klasy III B, Mateusza Lipińskiego. Na początku nastąpiło powitanie dyrekcji szkoły, wychowawców klas pierwszych oraz wszystkich nowych uczniów naszej szkoły. Zostało także przedstawione jury w składzie: pani dyrektor Magdalena Olszewska-Silna, pan Ireneusz Dyć oraz Julia Jaroszczyk z klasy III C i Angelika Turska z klasy III B. Później Martyna zapoznała uczniów z przedstawicielami  Samorządu Uczniowskiego.

Pierwszą konkurencją było przedstawienie swojej klasy za pomocą wiersza, piosenki lub krótkiego skeczu. Poziom był bardzo wyrównany, ale wygrała klasa I C, zdobywając aż 23 punkty. Następnie klasy zaprezentowały swoje przebrania. Klasa IC ponownie wygrała, zdobywając 23 punkty. W kolejnej konkurencji uczniowie odpowiadali na niełatwe pytania na temat szkoły. Okazało się, że z naszą szkołę najlepiej znają klasy ID i IG.  Obie odpowiedziały poprawnie na wszystkie zadane im pytania. Wiemy doskonale, jak wyglądają nasi wychowawcy, ale czy wiemy, jak wyglądali, będąc jeszcze maluchami? Najwyraźniej nasze klasy pierwsze doskonale to wiedzą, ponieważ tylko dwie z nich nie wskazały prawidłowo zdjęcia z dzieciństwa przedstawiającego wychowawcę. Ostatnią (a zarazem najprzyjemniejszą) konkurencją było karaoke. Najlepszymi śpiewakami okazali się uczniowie klasy IG. Zdobyli aż 7 punktów. Następnie podliczono punkty i ogłoszono zwycięzców: I miejsce zajęła klasa IC, zdobywając 52 punkty, II miejsce ex aequo  klasy ID oraz IG, zdobywając po 48 punktów.

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!

Po otrzęsinach odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka, na której wszyscy świetnie się bawili.

(kilka zdjęć z innego aparatu)

Skip to content