Ozdoba choinkowa- laureaci konkursu plastycznego

Jest nam miło poinformować, iż uczniowie naszej szkoły znaleźli się wśród laureatów „Konkursu na ozdobę choinkową”. Tę coroczną ogólnopolską inicjatywę artystyczną zorganizował Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie. Zwycięskie prace zostały zaprezentowane na Jarmarku Bożonarodzeniowym w siedzibie GOK w Chodowie, a następnie przyozdobiły choinkę w Urzędzie Gminy Siedlce przy ulicy Asłanowicza w Siedlcach.

Oto laureaci:
kategoria klas I-III
wyróżnienie Justyna Ratyńska kl. 1a, opiekun p. Beata Pniewska

kategoria klas IV-VI
III miejsce Angelika Jerzykowska kl. 5a
wyróżnienie Wiktoria Kurowska kl. 4b
wyróżnienie Maciej Pulikowski kl.5b

kategoria klas VII-VIII
wyróżnienie Wiktoria Sadowska kl.7a

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!
Szkolny koordynator konkursu Katarzyna Buzuk

Skip to content