Dzień Komisji Edukacji Narodowej 2012

„Kto chce porządny ogród założyć
urządza najpierw szkółkę
z małych drzewek, które przesadza,
szczepi, nagina
i naród takich ma obywateli
jakich wychowa”

                              Stanisław Konarski

12 października odbyła się akademia z okazji przypadającego 14 października Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości uczestniczyły siedmioosobowe delegacje klas, przedstawiciele Rady Rodziców, dyrekcja, nauczyciele i pracownicy obsługi. Na wstępie krótkie przemówienia wygłosiły – pani dyrektor Magdalena Olszewska-Silna oraz wiceprzewodnicząca Rady Rodziców pani Anna Zalewska, Pani dyrektor przeczytała też list Prezydenta Miasta Siedlce skierowany do pracowników oświaty. Następnie odbyła się inscenizacja związana z tym świętem, na której uczniowie klasy II c oraz chór szkolny zaprezentowali swój kunszt recytatorski  i wokalny. Na zakończenie  części artystycznej młodzież podziękowała i złożyła życzenia wszystkim pracownikom szkoły. Po przedstawieniu pani dyrektor wręczyła Nagrody Dyrektora Szkoły wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom szkoły.

Nagrody Dyrektora otrzymali następujący nauczyciele: p. Jolanta Batok, p. Ireneusz Dyć, p. Ewa Gałęzowska, p. Edyta Ilczuk, p. Małgorzata Jaroszczyk, p. Dorota Kępa, p. Elwira Markowska-Cieloch, p. Małgorzata Olczak, p. Katarzyna Ozdoba, p. Bogumiła Panufnik, p. Małgorzata Rudnicka, p. Urszula Sawicka, p. Andrzej Wojtowicz, p. Izabela Wiśniewska-Mróz, p. Ewa Wysocka i pracownicy administracji: p. Joanna Drewnowska, p. Jolanta Koc, p. Kazimiera Olszewska, p. Ewa Rogalińska.
Specjalne wyróżnienie przyznawane przez społeczność uczniowską – tytuł SUPERNAUCZYCIELA – otrzymał  pan Sławomir Strus – nauczyciel historii. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Uroczystość przygotowały: p. Małgorzata Woźnica, p. Dorota Kępa, p. Małgorzata Rudnicka.

Skip to content