Zwycięzcy konkursu fotograficznego „Moja Rodzina”

W ramach XII Dnia Papieskiego pod hasłem „Jan Paweł II – Papież Rodziny” w dniach od 01.10 do 12.10 w naszej szkole odbył się konkurs fotograficzny pt. „Moja Rodzina”. Do szkolnego konkursu zostało zgłoszonych 27 zdjęć. Oddano 287 głosów. Wszystkie zdjęcia były niezwykle ciekawe, pełne uroku i każde znalazło swojego zwolennika.
W konkursie zwyciężyło zdjęcie nr 20 zgłoszone do konkursu przez Julię Daniluk z klasy IIID, na które oddano 42 głosy. Drugie miejsce przypadło fotografii nr 17 zgłoszonej przez Anitę Ozdobę z klasy IA – 38 głosów. Zaś trzecie miejsce na podium należy do Martyny Staręgi z klasy IIID oraz zdjęcia nr 22 – 36 głosów. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy miłego czytania i oglądania nagród – albumów o błogosławionym Janie Pawle II.

Skip to content