Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

We wtorek 14 marca 2023 r., w budynku Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach przy ulicy ks. Popiełuszki, odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół z powiatu siedleckiego podzieleni na 3 kategorie wiekowe: klasy 1-4 szkoły podstawowe, klasy 5-8 szkoły podstawowe oraz szkoły ponadpodstawowe. Uczniowie rozwiązywali test z wiedzy pożarniczej, a najlepsi z każdej kategorii wiekowej odpowiadali na dodatkowe pytania.
W najmłodszej grupie wzięli udział uczniowie klasy 3b Szkoły Podstawowej nr 1 w Siedlcach w składzie: Tymon Chodowiec, Filip Mydłowski i Gabriel Soćko. Wszyscy chłopcy godnie reprezentowali naszą szkołę, ale najlepiej wypadł Filip Mydłowski, który zajął 2 miejsce.

Gratulujemy!
Opiekunowie: p. Małgorzata Bieluga i p. Andrzej Wojtowicz

Skip to content