Międzyklasowy Turniej w Siatkówkę

16 marca 2023r. odbył się międzyklasowy turniej w siatkówkę zaliczany do punktacji na najlepsza klasę. Do zawodów zgłosiło się 4 drużyny: 8c, 8b, 7a oraz 5c, które zagrały systemem „każdy z każdym”.

Faworytem rozgrywek była klasa 8c, która zdecydowanie wygrała wszystkie mecze i zajęła I miejsce w całym turnieju.Wszystkie drużyny rozegrały bardzo ciekawe i zacięte mecze a niektóre rozstrzygnięcia okazały się dość zaskakujące. Po rozegraniu wszystkich meczów 8b, 7a i 5c miały po jednym zwycięstwie i o kolejności miejsc zadecydowały małe punkty.

Kolejność w rywalizacji klas:

I miejsce – kl. 8c

II miejsce – kl. 7a

III miejsce – kl. 5c

IV miejsce – kl. 8b

Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i dobra zabawę oraz zapraszamy na kolejne sportowe zmagania w ramach konkursu na „Najlepszą Klasę” oraz „Najlepszego Sportowca Szkoły”.

Tekst i zdjęcia: A. Tomaszewska

Skip to content