KU PRZYSZŁOŚCI ZAWODOWEJ

XV Siedleckie Targi Edukacyjne Wyższych Uczelni i Szkół Ponadpodstawowych


23 marca 2023r. uczniowie klas VIII wraz z wychowawcami p. Jolantą Batok, p. Agnieszką Karpińską i p. Agnieszką Sollich wybrali się na XV Siedleckie Targi Edukacyjne Wyższych uczelni i Szkół Ponadpodstawowych, które odbyły się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach.
Uczniowie brali udział w warsztatach na temat:

  1. Ustaw się w życiu – czyli o zawodach przyszłości
  2. Czy masz to coś? – czyli zbadaj swoje predyspozycje

Następnie zostaliśmy oprowadzeni po szkole i poznaliśmy przyszłoroczną ofertę edukacyjną szkoły. Odwiedziliśmy klasy, wysłuchaliśmy nauczycieli i uczniów, którzy ciekawie opowiadali o szkole. Na koniec młodzież mogła też zapoznać się z propozycjami edukacyjnymi innych siedleckich szkół średnich oraz uczelni wyższych. Każdy z naszych uczniów wyniósł z tych targów coś dla siebie w kwestii swojej przyszłości. Nasza młodzież była żywo zainteresowana i zaciekawiona tym wydarzeniem.

Tekst: Agnieszka Sollich

Skip to content