21 marca w klasach 1-3

Pierwszy Dzień Wiosny to doskonała okazja, aby wspólnie świętować nadejście tej pięknej pory roku. W tym dniu uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z podróżnikiem ,,Lekcja geografii inaczej- Indie”.

Uczniowie ubrani w wiosenne stroje świętowali również dzień bez plecaka. Zabawa polegała na tym, aby korzystając ze swojej pomysłowości, czymś ten plecak zastąpić. W tym celu zabrały ze sobą: wózek dla lalek, walizkę, sklepowy wózek, domek dla lalek, koszyk na zakupy czy papierowe torby. Wykazali się przy tym dużą kreatywnością.

21 marca jest nie tylko pierwszym dniem wiosny, ale także Światowym Dniem Osób z Zespołem Downa, zwany Dniem Kolorowej Skarpetki. W tym dniu uczniowie klas 1-3 przyłączyli się akcji i ubrali dwie różne kolorowe skarpetki.

Tekst: Paulina Hardej, zdjęcia: Karolina Klimczyk, Paulina Hardej,

Skip to content