Rogatek w naszej szkole

Uczniowie klasy 1a biorą udział w Kampanii Kolejowej ABC. To zainicjowana przez Urząd Transportu Kolejowego druga edycja programu edukacyjnego z zakresu bezpieczeństwa na terenach kolejowych. Celem inicjatywy jest uwrażliwienie dzieci i młodzieży, nauczycieli i wychowawców na zasady bezpieczeństwa obowiązujące na przejazdach kolejowych, dworcach, peronach i w pociągach oraz promowanie wzorców odpowiedzialnego zachowania się w pobliżu torów. Dnia 03.04.2023 gościliśmy w naszej szkole edukatorów oraz Rogatka. Lekcja sprawdziła wiadomości dzieci oraz pogłębiła umiejętności właściwego zachowania się na stacji kolejowej. Uczniowie wykazali się świetną wiedzą i w nagrodę otrzymali prezenty.  Z maskotką Rogatka jedziemy na bezpieczne wakacje. 
Tekst i zdjęcia- Beata Pniewska

Skip to content