Wiwat wolność !!! Wiwat niepodległość !!!

11 listopada, nasi uczniowie, dyrekcja i nauczyciele uczestniczyli w uroczystych obchodach Dnia Niepodległości.

Ten  ważny dla nas wszystkich dzień,  rozpoczęła msza święta w kościele Św. Józefa. Wśród licznych delegacji nie zabrakło naszego pocztu sztandarowego. Po mszy świętej przemaszerowaliśmy ulicami miasta pod Pomnik Wolności. Tam,  pan prezydent miasta Wojciech  Kudelski przypomniał nam w swoim przemówieniu trudy Polaków w walce o niepodległość. Przedstawiciele naszej szkoły w składzie,   pani dyrektor Magdalena Olszewska – Silna, pani wicedyrektor Izabela Wiśniewska –  Mróz i uczniowie klas drugich, złożyli pod pomnikiem wiązankę z biało – czerwonych kwiatów i zapalili znicz.
W uroczystych nastrojach i radosnymi buziami mogliśmy dalej świętować ten dzień z mieszkańcami naszego miasta.

Skip to content