Szkolny turniej tenisa stołowego

27 października 2012r. o godz. 9.00 w sali gimnastycznej naszego gimnazjum odbył się pierwszy z trzech zaplanowanych  turniejów tenisa stołowego, zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego p. Pawła Kuligowskiego, p.Ireneusza Dycia.
Pomimo niesprzyjającej pogody w pierwszej edycji wystartowało dziewięcioro uczniów.  Po emocjonującej grze wyłoniliśmy zwycięzców pierwszego turnieju.

W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Monika Świniarska z klasy 1g. W kategorii chłopców I miejsce zajął Grzegorz Dudzik z klasy 3g, II miejsce – Patryk Kobyliński z kl.3g, III miejsce Przemek Sysik z klasy 1b.
Punktacja po pierwszym turnieju z cyklu Grand Prix:
Klasyfikacja chłopców:
1.Dudzik Grzegorz-12pkt
2.Patryk Kobyliński-9pkt
3.Przemek Sysik-8pkt
4.Grzegorz Tarkowski-6pkt
5.Michał Marciniak-3pkt
6.Piotr Siarczewski-3pkt
7.Chibowski Emil-1pkt
8. Hubert Gadamer-1pkt
Klasyfikacja dziewcząt:
1.Świniarska Monika-12pkt
Na zwycięzców końcowej klasyfikacji czekają nagrody i dyplomy.
Zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów do wzięcia udziału w następnej edycji, która odbędzie się 24.11.2012 o godz.10.00.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę!
Nauczyciele wychowania fizycznego.